Finanse

FinAi – prosta droga do kredytu

Redakcja dziennikpolski.com.pl
sie 14 2017

kredyt

Dla wielu z nas właściwe zarządzanie finansami stanowi nie lada wyzwanie. Jeszcze większym jest wybór produktów finansowych, które sprostają nie tylko naszym potrzebom, ale także możliwościom. Jak go dokonać, by nie żałować podjętej decyzji? Gdzie szukać wiedzy i informacji, które pozwolą nam wybrać najlepsze rozwiązanie? Z pomocą przychodzi FinAi – start-up, którego misją jest przedstawianie zagadnień związanych z finansami w przystępny i zrozumiały sposób.

Prosto o finansach

O produktach finansowych wciąż wiemy zbyt mało. Za ten zbyt niski poziom naszej wiedzy w dużej mierze odpowiedzialny jest skomplikowany i niezrozumiały język stosowany przez banki i instytucje finansowe. Nie rozumiejąc widniejących w umowach zapisów, narażamy się na niepotrzebny stres i ryzyko, a korzystaniu z produktów finansowych towarzyszy strach i niepewność.

Wyeliminujemy je dzięki lekturze bloga FinAi, którego autorzy dzielą się z nami fachową, praktyczną wiedzą o finansach. Jednocześnie przekonują nas, że można mówić o pieniądzach prosto, w sposób zrozumiały dla każdego. Z ich bloga dowiemy się: jak nie wpaść w kredytową pułapkę, na czym polega ryzyko kredytowe i co odróżnia saldo od dostępnych na koncie środków. To oczywiście nie wszystko – na blogu FinAi znajdziemy też szereg artykułów poświęconych nie tylko kredytom, ale także oszczędnościom i inwestycjom. Dzięki wspominanym treściom, z łatwością posiądziemy wiedzę niezbędną do samodzielnego zarządzania własnym budżetem.

Dlaczego to takie ważne, byśmy potrafili poruszać się w skomplikowanym świecie finansów? Ponieważ od poziomu naszej wiedzy zależy to, czy wybierzemy produkt odpowiedni dla nas i dostosowany do naszej sytuacji finansowej. O nietrafione inwestycje i zadłużenie ponad nasze możliwości nietrudno – wiele osób boryka się z konsekwencjami niewłaściwych decyzji finansowych. Źle ulokowane pieniądze mogą przerodzić się w długi, a te mogą stać się przyczyną poważnych kłopotów.

 

Nowoczesna platforma kredytowa

Blog z konsumencko-edukacyjnymi treściami to niejedyny obszar działania grupy ludzi stojących za FinAi. Aktualnie spółka pracuje nad stworzeniem nowoczesnej platformy kredytowej, która znacząco skróci i uprości skomplikowaną drogę do uzyskania kredytu. Pierwsi użytkownicy będą mieli możliwość skorzystać z niej już w pierwszej połowie 2018 roku.

FinAi, pośrednicząc pomiędzy instytucją finansową (np. bankiem) a klientem, proponować mu będzie najkorzystniejsze warunki kredytu. Dzięki temu zachowamy finansową płynność nawet w sytuacji, gdy zdarzą nam się nieplanowane wydatki. Zwykle procedura kredytowa jest skomplikowana i wymaga spełnienia szeregu formalności, a nierzadko również wizyty w placówce banku. Korzystając z platformy FinAi, kredyt weźmiemy online, bez wychodzenia z domu, w dogodnym dla nas miejscu i czasie. Należy pamiętać, że FinAi będzie tu pośrednikiem kredytowym a nie pożyczkodawcą!

Warunki umowy będą dla nas zrozumiałe, a formalności zredukowane do niezbędnego minimum. Oznacza to większe bezpieczeństwo i znacznie krótszy czas oczekiwania na wypłatę pieniędzy. Z FinAi – nasza droga do kredytu będzie prosta.

 

Materiał zewnętrzny

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *