Finanse

Pożyczka pod zastaw samochodu

Redakcja dziennikpolski.com.pl
sty 23 2018

pożyczka

Potrzebujesz pieniędzy i masz auto? Przed Tobą otwierają się nowe możliwości. Na rynku istnieją firmy oferujące atrakcyjne pożyczki, nawet po kilkadziesiąt tysięcy złotych, pod zastaw auta. Procedurę przeprowadzisz z domu on-line, siedząc wygodnie przed swoim komputerem. Dowiedz się, jak to działa.

Ciekawa oferta

Pożyczka zabezpieczona Twoim samochodem może się okazać o wiele bardziej atrakcyjna od zwykłej chwilówki. Jest dostępna jedynie dla właścicieli samochodów wpisanych do dowodu rejestracyjnego. By wnioskować o wybraną kwotę, należy zarejestrować się na stronie internetowej jednej z firm oferujących pożyczkę pod zastaw samochodu. Kalkulator pożyczkowy wstępnie oszacuje sumę, którą możesz otrzymać.

Gdy wyślesz formularz z wypełnionymi danymi, Twoje auto zostanie natychmiast wycenione. Firma poinformuje Cię o kwocie, którą może Ci zaoferować. Otrzymasz harmonogram płatności odnoszący się do kwoty pożyczki z Twojego wniosku. Czasami trzeba będzie dołączyć również takie dokumenty jak wyciąg z osobistego rachunku bankowego, dane właściciela pojazdu czy informacje o poręczycielu. Przeczytaj także, dlaczego Polacy coraz częściej wolą pożyczać w parabanku: http://www.inewsmedia.pl/finanse/ymom/polacy-coraz-czesciej-wola-pozyczac-w-parabanku.html.

Ważne szczegóły

W kolejnym etapie procedury wysyłana zostaje umowa opierająca się na konkretnych warunkach. Jeśli ją zaakceptujesz i podpiszesz, na Twoje konto zostaną przelane pieniądze. Zgodnie z umową przywłaszczenia samochodu firma pożyczkowa staje się jego właścicielem, zwykle w 51 procentach. Gdy tylko zostanie spłacona ostatnia rata, znowu będziesz jedynym właścicielem samochodu. Choć firma pożyczkowa oficjalnie jest współwłaścicielem auta, Ty dysponujesz wciąż prawem do swobodnego korzystania z niego. Po spłacie pożyczki możliwe staje się wnioskowanie o kolejne zobowiązanie, pod zastaw tego samego albo innego pojazdu.

Inny, wartym uwagi rozwiązaniem jest pożyczka do 5000 zł.

 

Materiał zewnętrzny

Udostępnij