Kariera

Łatwiejsze prowadzenie biura tłumaczeń

Redakcja dziennikpolski.com.pl
sie 10 2017

biuro tłumaczeń

Biura tłumaczeń obecnie mogą doskonale się rozwijać ze względu na to, że świetnie funkcjonuje obecnie rynek związany z wykonywaniem tłumaczeń. Oparty zostaje przede wszystkim o to, że coraz więcej osób obecnie współpracuje w międzynarodowym charakterze z różnymi firmami i dlatego usługi związane z tłumaczeniami okazują się być dla takich firm bardzo ważne. Dlatego liczba zleceń w wielu biurach tłumaczeń stale rośnie. Dlatego nie ma się co dziwić, że również poszukiwane są sposoby na wygodniejsze, szybsze, sprawniejsze zarządzanie zadaniami jakie w biurach tłumaczeń będą do realizowania. Jeśli chodzi o te kwestie, na które przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę to system XTRF, który nie tak dawno się pojawił i obecnie okazuje się być najlepszym sposobem na zarządzenie biurem tłumaczeń. Sprawdź, co mówią specjaliści z hideawayacresgsp.com

Co takiego daje nam system XTRF?

To przede wszystkim system, który został przygotowany specjalnie dla biur tłumaczeń i działów tłumaczeniowych w firmach. W ramach tego systemu możemy liczyć na niezwykłą funkcjonalność przygotowanych propozycji. To co powinno wzbudzić nasze szczególne zainteresowanie to fakt, że możliwości jakie daje nam system są tak naprawdę ogromne. Między innymi można powiedzieć, że dostajemy takie narzędzie, które pozwala na wygodne zarządzanie wszystkimi projektami jakie będą do realizacji. Można łatwo zlecać poszczególne zadania i kontrolować również jak jest stan ich realizacji. Bezpośrednio z tym związana jest również możliwość sprawnego zarządzania wszystkimi podwykonawcami. W przypadku biur tłumaczeń zlecenia dla podwykonawców to często stosowana metoda, dlatego możliwość kontrolowania tych zleceń i zarządzanie nimi będzie korzystne. Z łatwością będzie można zlecać zadania podwykonawcom i sprawdzać na jakim etapie realizacji się znajdują, dlatego ta kwestia powinna mieć istotne znaczenie. 

tłumaczenia

Zarządzenie dokumentacją

System XTRF to również idealna, wygodna opcja, gdy chodzi o zarządzanie firmową dokumentacją, dlatego ta kwestia także powinna być brana pod uwagę. Ten system pozwala nam na wystawianie faktur i kontrolowanie tego, które z faktur już zostały opłacone. To ważna kwestia, by w ten sposób mieć rzeczywiście kontrole nad tym co dzieje się z finansami w firmie. Można także szybko wszystkie dokumenty przekazywać do księgowania i przy dużej ilości zleceń zdecydowanie łatwiej będzie można sobie z tym poradzić.

Świetne rozwiązania technologiczne

Należy również zauważyć jak wielkie możliwości ma ten system, gdy chodzi o rozwiązania technologiczne. Przede wszystkim bardzo wygodne będzie to, że oparty jest on o działanie w ramach przeglądarki internetowej. Dzięki temu nie jesteśmy przywiązani do jednego komputera. System znajduje się na serwerze i mamy możliwość korzystać z niego niezależnie od tego, gdzie jesteśmy, wystarczy nam tylko komputer z dostępem do sieci. Oprócz tego można również zauważyć, że producenci przygotowali rozwiązania związane z szyfrowaniem, dzięki czemu dane użytkownika są tam skutecznie zabezpieczone. Oprócz tego mamy również wprowadzony system PosgreSQL, który daje dodatkowe bezpieczeństwo dla danych, ponieważ w przypadku ich utracenia będzie można je bez problemów odzyskać.

 

Zobacz więcej informacji na: duonouveau.com

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *