Moda

Co nowego u marki Wojas?

Redakcja dziennikpolski.com.pl
sty 26 2018

marka Wojas

Wojas to jeden z najpopularniejszych w naszym kraju producentów obuwia z ponad 25-letnią tradycją. Czego możemy się spodziewać po najnowszej kolekcji marki?

Kampania jesień-zima 2017

W najnowszej, jesienno – zimowej kampanii marki Wojas, po raz kolejny możemy zobaczyć Barbarę Kurdej – Szatan, aktorkę znaną z seriali takich, jak M jak Miłość czy W rytmie serca, programu Kocham Cię Polsko! oraz serii reklam sieci komórkowej Play. Towarzyszy jej lider popularnego zespołu Zakopower – Sebastian Karpiel – Bułecka. Elegancka sesja zdjęciowa promująca kolekcję łączy wyrazisty temperament i charakter aktorki z charyzmą i spokojem muzyka. Prosta, minimalistyczna scenografia i perfekcyjnie dobrane stylizacje to połączenie doskonale nawiązujące do najnowszej kolekcji marki. Postawiono w niej na unikalne połączenie wygody, stylu i nowoczesnego wzornictwa. Dominują tu najmodniejsze kolory tego sezonu, jak granat, bordo i szarość w połączeniu z ponadczasowymi beżami, brązami oraz czernią. Do produkcji najnowszych modeli obuwia posłużono się wysokiej jakości skórą.

Sesja zdjęciowa została zrealizowana w jednym z warszawskich studiów fotograficznych. Fotografie zostały wykonane na szarym tle, a przestrzeń uzupełniono prostymi meblami o nowoczesnym designie. Autorem zdjęć jest jeden z najlepszych fotografów mody w Polsce – Mateusz Stankiewicz.

Nagrody

Potwierdzeniem najwyższej jakości butów damskich i męskich oferowanych przez firmę Wojas, są uzyskane przez nią wyróżnienia takie, jak:

 • Maj 2013 – „Filar Polskiej Gospodarki 2012” w VIII edycji rankingu Filary Polskiej Gospodarki 2012 r.
 • Luty 2014 – nagroda Footwear Retailer of the Year 2014.
 • Luty 2014 – nagroda Joy Trendy 2014 w kategorii Moda za botki zdobione złotymi szlufkami.
 • Czerwiec 2014 – uhonorowanie Spółki Wojas S.A. certyfikatem AEO – Authorised Economic Operator.
 • Luty 2015 – nagroda Doskonałość Mody Twojego Stylu 2014 w kategorii Obuwie popularne, za kolekcję Jesień – Zima 2014/2015.
 • 25 kwietnia 2016 – Prezes Wojas Trade Sp.z.o.o. – Wiesław Wojas, uchwałą Sejmiku Województwa Małopolskiego został uhonorowany złotym medalem za pracę na rzecz rozwoju potencjału gospodarczego regionu Małopolskiego i stworzenie oraz rozwój międzynarodowej marki.
 • 21 stycznia 2017 – otrzymanie po raz 14 nagrody Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu.

Wojas Premium

Sklep z butami damskimi i męskimi Wojas, z myślą o swoich klientach stworzył Wojas Premium. Wystarczy zarejestrować się na stronie https://wojas.pl/, by zyskać dostęp do przywilejów takich, jak:

 • wyjątkowe zniżki kierowane wyłącznie do uczestników Programu,
 • specjalne rabaty urodzinowe,
 • regularnie organizowane konkursy,
 • całodobowy dostęp do historii transakcji – zarówno ze sklepów stacjonarnych, jak i online.

Zakupy na najwyższym poziomie

Decydując się na skorzystanie z oferty sklepu z butami damskimi i męskimi Wojas, każdy klient może liczyć na:

 • 30 dni na zwrot – gdy towar nie odpowiada naszym oczekiwaniom, możemy go zwrócić bezpłatnie do wybranego salonu marki.
 • Darmową dostawę – dotyczy ona wszystkich zamówień powyżej 100 złotych oraz tych z dostawą do salonów Wojas, bez względu na wartość zamówienia.
 • Bezpieczeństwo zakupów – marka kieruje się najwyższymi, międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa zakupów dokonywanych przez Internet. Jeżeli mimo to, obawiamy się dokonywać płatności w ten sposób, możemy zdecydować się na przesyłkę za pobraniem.

Odpowiednia pielęgnacja gwarancją wieloletniej trwałości

Eksperci marki Wojas, w trosce o zapewnienie każdemu klientowi satysfakcji i zadowolenia z wyprodukowanych przez firmę butów damskich i męskich, zaleca przestrzeganie poniższych zasad ich użytkowania i konserwacji:

 • Skóry licowe – zabrudzenia wierzchu obuwia należy zmyć zwilżoną szmatką, a po wysuszeniu w temperaturze pokojowej, nanieść równomiernie cienką warstwę pasty do obuwia, zgodnej z jego kolorem. Po kilku minutach można je wypolerować miękką szczotką.
 • Skóry nubukowe i welurowe – wierzch obuwa należy czyścic specjalną szczotką. Do konserwacji zalecane jest natomiast stosowanie specjalistycznych preparatów w aerozolu.
 • Skóry Pul up i Crazy Horse – wierzchnie zabrudzenia zmywamy zwilżoną gąbką lub szmatką. Po wysuszeniu w temperaturze pokojowej, spryskujemy równomiernie środkiem natłuszczającym w aerozolu.
 • Skóra Buffalo – zabrudzenia czyścimy lekko zwilżoną, miękką szmatką.
 • Skóra lakierowana – zabrudzenia wierzchu obuwia zmywamy zwilżoną szmatką lub gąbką. Po wysuszeniu w temperaturze pokojowej, nanosimy równomiernie cienką warstwę bezbarwnej, woskowej pasty do obuwia.​

 

Materiał zewnętrzny

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *