Motoryzacja

CarSharing, czyli jak jeździć samochodem bez jego posiadania

Redakcja dziennikpolski.com.pl
kwi 29 2019

CarSharing

Czy zdarza Ci się, że pomimo posiadania własnego auta, korzystasz z transportu publicznego lub usług taksówkarskich? Alternatywą jest CarSharing. Poznaj jego zalety i sprawdź, jak wypożyczyć takie auto.

Wybierz auto odpowiadające Twoim potrzebom

Małe, miejskie auto niezbyt dobrze sprawuje się na długich trasach. Analogicznie, duży pojazd z silnikiem o większej mocy nie zapewni Ci komfortu jazdy w wielkich miastach jak Warszawa i Lublin. Korzystając z oferty Panek CarSharing, możesz wybrać samochód, który najlepiej sprawdzi się w planowane przez Ciebie trasie:

  • Toyota Corolla wygodnie i pewnie zabierze Cię w dłuższą podróż. Nie zawiedzie też, gdy w krótszą trasę zabierasz ze sobą większy bagaż, np. jadąc na lotnisko;
  • Toyota Yaris Hybrid poradzi sobie zarówno w mieście, jak i w trakcie dłuższej wyprawy, nie musisz więc przyzwyczajać się do obsługi różnych modeli aut. Ponieważ samochód jest wyposażony w napęd hybrydowy, przyczynisz się do zmniejszania emisji spalin przez ruch drogowy;
  • Smart Elektryczny jest dla Ciebie, jeśli potrzebujesz wygodnego środka transportu po Warszawie dla siebie i jednego pasażera. Auto o napędzie elektrycznym pozwoli Ci wymiernie przyczynić się do ograniczenia smogu i poprawić jakość powietrza w centrum miasta;

Jeżeli urodziłeś się zbyt późno, by doświadczyć uroków polskiej motoryzacji, CarSharing Panek pozwala Ci zwiedzać Warszawę, siedząc za kierownicą kultowego Poloneza Caro lub Fiata 126p.

Parkuj za darmo, jedź za grosze

W Strefach Panek, obejmujących m.in. warszawską aglomerację, nie musisz martwić się, że zapomnisz zapłacić za parking. Oprócz tego firma Panek udostępniła swoim klientom miejsca parkingowe w dogodnych lokalizacjach, np. na terenie Galerii Mokotów czy Lotniska Lublin. Za postój auta płacisz jedynie wtedy, gdy chcesz by czekało ono na Ciebie.

CarSharing umożliwia Ci wynajęcie samochodu na minuty i płacenie jedynie za czas oraz przejechane kilometry. Technicy firmy Panek dbają o to, by w zbiornikach pojazdów zawsze znajdowało się paliwo, jeżeli zajdzie jednak potrzeba zatankowania, tankując na stacji Orlen lub Bliska, koszty pokryjesz za pomocą firmowej karty znajdującej się zawsze w aucie.

Chcesz płacić mniej za użytkowanie pojazdu? Korzystaj z często organizowanych promocji. Napełniając bak lub ładując baterie, możesz liczyć na niewielki, ale miły bonus w postaci środków do wykorzystania przy kolejnym wypożyczeniu auta. Aktualny cennik oraz ofertę promocyjną znajdziesz na stronie internetowej Panek CS.

 

Artykuł partnera

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *