Technologia

Jaki ściemniacz ledowy (manualny) wybrać?

Redakcja dziennikpolski.com.pl
gru 9 2019

Ściemniacze ledowe manualne cieszą się dużym zainteresowaniem. W ofercie sklepu LED Labs można znaleźć wyłącznie najwyższej klasy modele, które wyróżniają się podwyższoną funkcjonalnością oraz niską awaryjnością. Na uwagę zasługuje również korzystna cena, która zachęca do zakupu. Warto dodać, że w naszej ofercie można znaleźć wyłącznie najlepsze marki, które cieszą się wielkim uznaniem wśród użytkowników. To najlepsza propozycja dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają jakość.

Ściemniacz do taśm jednokolorowych

W przypadku taśm jednokolorowych doskonale sprawdzi się prosty ściemniacz LED wyposażony w podstawowe przyciski. Podczas wyboru odpowiedniego produktu należy zwrócić uwagę na parametry użytkowe. Godnym polecenia modelem jest 72W 6A 12V DC 3 - cechuje się on wysoką uniwersalnością, co zwiększa zakres zastosowań. Jest to ściemniacz, który posiada trzy przycisku. Maksymalny pobór mocy wynosi 72 W. Produkt został wykonany z certyfikowanych tworzyw. To właśnie dzięki temu przetrwa on w nienaruszonym stanie długi czas.

Plusem opisywanego ściemniacza do taśm jednokolorowych jest niska waga. Niewielkie gabaryty znacząco ułatwiają montaż. Prosty sterownik MONO zwiększa swobodę obsługi. Nie trzeba posiadać szczególnych umiejętności, czy też doświadczenia. Niewielkie gabaryty sprawiają, że model ten może zostać zamontowany w niemal dowolnym miejscu. Doskonali sprawdzi się wszędzie tam, gdzie dostęp z różnych względów jest ograniczony. Warto wspomnieć, że za pomocą wspomnianego urządzenia można regulować intensywność światła w pełnym zakresie. To właśnie dzięki temu istnieje możliwość elastycznego dostosowywania oświetlenia do indywidualnych potrzeb.

Ściemniacze do taśm dwukolorowych


W ofercie sklepu LED Labs można znaleźć również ściemniacze do taśm ledowych dwukolorowych. Doskonałą propozycją wydaje się być włącznik TOUCH Dual Color ze ściemniaczem. Jest on przystosowany do taśm ciepło/zimno. Włącznik umożliwia włączanie, wyłączanie, a także zmianę poziomu oświetlenia. Genialnie sprawdzi się w przypadku taśm umieszczonych w profilach aluminiowych, czy też profilach posiadających klosz. Opisywany model często wykorzystywany jest w celu oświetlenia mebli, czy też blatów roboczych. Ponadprzeciętne parametry użytkowe zapewniają wysoką swobodę eksploatacji.

Na uwagę zasługuje fakt, że proponowany włącznik został wyposażony w specjalną warstwę klejącą, dzięki której montaż będzie trwać zaledwie kilka minut. Kolejnym plusem jest fakt, że ściemniacz będzie znajdować się w stabilnym położeniu. Nie trzeba więc obawiać się jego przesuwania podczas eksploatacji. Obsługa urządzenia jest intuicyjna. Posiada ono dwa przyciski. Za pomocą pierwszego włączamy oświetlenie, a także zmieniamy jego poziom. Drugi przycisk służy do wyłączania światła oraz zmiany temperatury barwowej. Dłuższe przytrzymanie przycisków pozwala na płynne przejście pomiędzy poziomami światła, czy też jego temperaturą. Omawiany model dostępny jest w okazyjnie niskiej cenie. Wyróżnia się również wysoką żywotnością.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *