Zdrowie

Rezerwuj wizyty w salonach urody przez Internet

Redakcja dziennikpolski.com.pl
gru 22 2017

salon urody

Życie staje się coraz łatwiejsze. Normą stało się załatwianie wielu spraw w Internecie. Na rynku co chwilę debiutują rozwiązania oszczędzające czas. Prawdziwym hitem ostatnich miesięcy jest rezerwowanie usług w salonach fryzjerskich i gabinetach kosmetycznych w sieci. Można to robić także za pomocą aplikacji, która bije rekordy popularności.

Moment.pl to portal oraz aplikacja, która przyda się klientom salonów urody i spa. To wygodne narzędzie do szybkiej rezerwacji wizyt przez Internet. Co więcej, umożliwia ono także łatwe znalezienie najlepszych specjalistów w okolicy.

Dlaczego warto korzystać z Moment.pl?

Umawianie się do fryzjera przez telefon bywa irytujące. Wymaga sporo czasu, a zarezerwowanie dogodnego terminu często udaje się dopiero po dłuższej rozmowie. Z Moment.pl możesz zrobić to w kilka minut i to całą dobę przez siedem dni w tygodniu. Wystarczy, że masz przy sobie smartfon lub komputer z dostępem do Internetu. Narzędzie obsługuje się naprawdę intuicyjnie. Prosta wyszukiwarka pozwala na szybkie znalezienie salonów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych i spa, które znajdują się w pobliżu. Nie musisz zastanawiać się, który z nich jest godny zaufania, ponieważ na stronie każdego salonu dostępne są komentarze klientów, wystawiane tylko po zrealizowanej wizycie. Dzięki Moment.pl możesz szybko zapoznać się z cennikiem oraz ofertą konkretnego salonu urody – wystarczy, że otworzysz wizytówkę. Do tego, co najważniejsze, wygodnie umówisz się na zabieg i bardzo łatwo wybierzesz dogodny termin. Wszystkie planowane rezerwacje i zrealizowane wizyty podejrzysz w zakładce “moje rezerwacje”. Tam również możesz odwołać planowany zabieg jednym kliknięciem, bez konieczności osobistego powiadamiania salonu urody.

Umawianie się na wizytę jest naprawdę proste

Cały proces przypomina bukowanie rezerwacji w hotelu, choć jest jeszcze prostszy. Wszystko zaczyna się od znalezienia salonu urody – w wyszukiwarkę można wpisać konkretną nazwę lub wybrać jedno z miejsc na liście najlepszych firm w okolicy. Następnie warto zapoznać się z wizytówką i kliknąć przycisk „Rezerwuj” przy wybranej usłudze. Teraz przyjdzie pora na wybór specjalisty, który ma ją wykonać – możesz wskazać konkretną osobę lub zaznaczyć opcję „Dowolny pracownik”. Potem trzeba wybrać dogodny termin w przejrzystym grafiku, w którym wymienione są wszystkie dostępne daty i godziny (uwzględnia on także wizyty rezerwowane przez klientów osobiście lub telefonicznie). To już prawie wszystko. Pozostaje tylko potwierdzić wizytę, logując się do serwisu. Można wykorzystać do tego konto założone na Moment.pl lub dane, dające dostęp do profilu na Facebooku. Potem wystarczy już tylko wybrać się na wizytę!

Jak wejść na Moment.pl?

Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce internetowej adres portalu www.moment.pl. Możesz też pobrać wygodną i bezpłatną aplikację. Znajdziesz ją w Google Play i w App Store Wypróbuj narzędzie, z którego z powodzeniem korzystają już tysiące użytkowników!

Moment

 

 

Materiał zewnętrzny

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *