Technologia

Piotr z Łodzi znalazł sposób na szybki internet bez limitów – sprawdź jaki!

Redakcja dziennikpolski.com.pl
maj 8 2018

internet

Piotr mieszka w Łodzi, jednym z największych miast w Polsce i szuka najlepszej oferty na internet domowy. Piotr bardzo dużo czasu spędza online, więc pod pojęciem „najlepszej” rozumie taką ofertę, która zagwarantuje mu największą prędkość łącza, a także brak limitu transferu danych. Nie bez znaczenia jest również cena – w końcu nikt nie lubi płacić wysokich rachunków. Co może wybrać Piotr? Sprawdźmy, jakie ma możliwości.

Domowy internet bez limitów

Piotr ściąga przez internet dużo danych – gier, filmów, zdjęć i innych, dodatkowo lubi, za pośrednictwem serwisów streamingowych, oglądać filmy i seriale, a czasem także mecz lub inne wydarzenia transmitowane w sieci. Sprawia to, że musi szukać internetu bez limitu transferu danych, bo przy tak intensywnym korzystaniu, nawet największy pakiet wykorzystałby w maksymalnie kilka dni. Musi więc zrezygnować z ofert internetu mobilnego. Te bowiem najczęściej posiadają określony pakiet danych, po którego wykorzystaniu prędkość spada do poziomu pozwalającego jedynie odebrać mail lub przeglądać strony internetowe.

Ultraszybki internet w domu

W związku z bardzo intensywnym użytkowaniem internetu w domu, Piotrowi bardzo zależy również na szybkości łącza. Im jest większa, tym szybciej może ściągnąć film lub obejrzeć go online w lepszej jakości. Dla Piotra ważne jest również to, żeby bez obaw móc wykonywać wiele czynności naraz – słuchać muzyki, ściągać pliki i przeglądać strony internetowe. Łącze musi więc być na tyle szybkie, że każdą z tych czynności będzie można wykonywać komfortowo i bez żadnych zakłóceń. Wszystko to sprawia, że Piotr powinien zrezygnować raczej z tradycyjnego łącza opartego o miedziany kabel. Jest to technologia, która nie gwarantuje najwyższych prędkości, może być również niestabilna.

Internet domowy – światłowód najlepszym wyborem

Dzięki prostej metodzie wykluczania kolejnych możliwości, okazuje się, że dla Piotra najlepszym rozwiązaniem jest internet światłowodowy (przykładową ofertę można znaleźć pod tym linkiem: https://www.orange.pl/view/internet-domowy). Dostępny jest bez limitu transferu danych i oferuje prędkość nawet do 600 Mb/s. Jest to również opcja zaskakująco atrakcyjna cenowo - zwłaszcza biorąc oferowaną jakość usługi. Piotr z całą pewnością będzie zadowolony ze swojego ultraszybkiego internetu opartego o technologię światłowodową. Czy Ty nadal zastanawiasz się, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze?

 

Materiał zewnętrzny

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *