Dom

Ciekawe kolekcje płytek Realonda

Redakcja dziennikpolski.com.pl
lis 23 2020

Realonda SA jest firmą pochodzącą z Hiszpanii, zajmującą się produkcją ceramicznych płytek już od 1952 roku! Jednak w rzeczywistości firma działała w branży już znacznie wcześniej, ponieważ w latach 1920-1936 firma funkcjonowała pod nazwą El Tercio.

Czym wyróżnia się marka Realonda SA?

Na ten moment firma Realonda zdobywa systematycznie przewagę nad konkurencją. Kładą stale ogromny nacisk na rozwój oraz dynamiczne działanie, przez co wyróżniają się zdecydowanie na tle innych firm na hiszpańskim rynku, które działają w oparciu o model korporacyjny. Ceramicy Realondy od zawsze podkreślają, że dzięki kierowaniu się ważnymi cechami w swojej działalności, mogą być w pełni autonomiczni w wielu kwestiach, a przede wszystkim jeśli chodzi o niepowtarzalny design. Od zawsze tworzą oni oryginalny i niestandardowy styl, który zdecydowanie wyróżnia ich w tej kwestii w porównaniu do firm z całego świata.
Kolekcje marki Realonda cechują się namiastką błyskotliwości oraz odwagi, dzięki czemu niejednokrotnie ich wygląd zapiera dech w piersiach. W ich katalogu produktów możemy zauważyć pewną skłonność do kreatywnych zabaw z kolorami, wzorami, kształtami czy też strukturami. Postawienie na płytki od firmy Realonda musisz być pewien, że będziesz wyróżniał się od innych osób. Nie sposób w ich ofercie znaleźć coś podobnego do konkurencji. Niezależnie od tego, który rodzaj płytek marki Realonda wybierzesz, licz się z tym, że ich zastosowanie w danej przestrzeni diametralnie ją odmieni.

Realonda SA w Polsce

Hiszpańskie płytki w Polsce mogliśmy zaobserwować już na początku lat dziewięćdziesiątych. Jednak produkty marki Realonda sprowadzane są do naszego kraju dopiero od niedawna. Nie ma co ukrywać, że mocno przyczyniła się do tego potrzeba odświeżenia obecnej na tamten czas oferty producentów. Nie bez znaczenia były również wchodzące do Polski trendy, dzięki któremu Polacy pokochali niestandardowe wybory pod różnymi względami. Rynek płytek w Polsce tylko czekał, aż pojawi się marka, która zaoferuje coś wyjątkowego, wyrazistego, a zarazem świetnie skomponowanego. W ten sposób w Polsce znalazły się pierwsze kolekcje w nieco iberyjskim stylu, które wyróżniały się swoimi wzorami. Na tle innych płytek wyróżniały się ode soczystą kolorystyką oraz nieskazitelną wyrazistością. Ogromny efekt sprawiało nie tylko oglądanie ich w sklepie stacjonarnym, lecz również i w sklepie internetowym. Ich prezencja na ekranie wcale nie odbiegała dużo od rzeczywistego wyglądu. W ten sposób marka Realonda zdobyła uznanie właśnie przede wszystkim w internecie, gdzie na ich temat można znaleźć wiele pozytywnych oraz pochlebiających opinii. Na ten moment firma Realonda ma już mocno ustabilizowaną renomę na polskim rynku. Zarówno osoby prywatne, jak i projektanci bardzo upodobali sobie dobór płytek właśnie marki Realonda. Wykorzystują je oni przy każdej nadarzającej się okazji, ponieważ mogą być pewni, że znajdą oczekiwaną jakość pod wieloma aspektami. Wysoka jakość, rozsądna cena oraz wyróżniający się design - to wszystko sprawia, że marka Realonda już na zawsze zagościła w polskich trendach, jeśli chodzi o aranżację wnętrz.

https://modnalazienka.pl/category/plytki-60?manufacturer=83

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *