Kultura

Henry Cavill jest 'absolutnie' zaangażowany w 7-sezonowy plan Wiedźmina

Redakcja dziennikpolski.com.pl
lis 23 2021

Henry Cavill wyraził swoje poparcie dla planu siedmiu sezonów Wiedźmina dla popularnego serialu Netflixa.

Rozmawiając z The Hollywood Reporter dla niedawnej funkcji, Cavill zasugerował, że byłby w stanie powtórzyć swoją rolę Geralta z Rivii przez siedem sezonów, jeśli serial będzie kontynuowany, choć miał jedno zastrzeżenie. "Absolutnie," powiedział Cavill w odniesieniu do wspierania wizji Hissricha. "Tak długo, jak będziemy mogli nadal opowiadać wspaniałe historie, które honorują pracę [autora Andrzeja] Sapkowskiego".

Zastrzeżenie Cavilla dotyczące przyszłości serialu jest jednym z tych, które pozostały na czele ich umysłów podczas rozwijania serialu, chociaż Hissrich powiedział THR, że Cavill przedstawił kilka pomysłów na drugi sezon serialu, który pojawi się na Netflix 17 grudnia, ponieważ bardzo chciał znaleźć sposób, aby jego postać bardziej się otworzyła w nadchodzących odcinkach.

"Wiele z notatek, które do mnie wysyłał, dotyczyło dialogu Geralta - czy mógłby, po pierwsze, powiedzieć więcej" - powiedział Hissrich. "Wszyscy wyszli z sezonu pierwszego śmiejąc się i uwielbiając fuming Geralta. Ale Henry mówił, że kiedy czytasz książki, spędzasz dużo czasu w głowie Geralta. Więc jak możemy to przełożyć na stronę? W międzyczasie chciałem opowiedzieć historię, w której staje się on ojcem dla Ciri. Więc te dwie rzeczy wspaniale się połączyły. On otwiera się, aby Ciri mogła mu zaufać, mówiąc więcej o swoim umyśle i sercu."

Pierwszy odcinek drugiego sezonu zaadaptuje "Ziarno prawdy" Andrzeja Sapkowskiego, trzecie opowiadanie w "Ostatnie życzenie", które zgłębia dynamikę rodziny i relacje międzyludzkie. W opowiadaniu Geralt natrafia na zniszczony dwór zamieszkany przez potwornego, przeklętego szlachcica znanego jako Nivellen, którego w serialu Netflixa portretuje Kristofer Hivju.

W 2. sezonie Wiedźmina Geralt zabierze Ciri do swojego domu z dzieciństwa w Kaer Morhen, gdzie będzie musiał chronić ją przed tajemniczą mocą, którą posiada, podczas gdy królowie kontynentu, elfy, ludzie i demony będą walczyć o dominację poza murami zamku znajdującego się w Królestwie Kaedwen.

Więcej doniesień ze świata kina i seriali znajdziesz na https://spokeo.pl/plotki

zamek Ogrodzieniec

Henry Cavill twierdzi, że Geralt będzie mówił więcej w 2. sezonie Wiedźmina, jak donosi Gamesradar. Jak mówi Cavill:

"W tym sezonie naprawdę chciałem się upewnić, że dokładniej przedstawimy książkowego Geralta i że zobaczymy go mówiącego więcej. Naciskałem na to naprawdę, naprawdę mocno".

Nie spodziewajcie się jednak zupełnie innej, radosnej i pogodnej postaci od zimnego łowcy potworów z Sezonu 1. "Nie powiedziałbym, że jest wesoły. Wciąż jest Geraltem z Rivii, ale zdecydowanie pojawia się jako bardziej intelektualista." Cavill żartował dalej, że "To ciężkie życie, polowanie na potwory... Nie polecam tego".

Pierwszy sezon Wiedźmina miał wiele zalet, ale rola Geralta w tym wątku nigdy tak naprawdę nie dała Cavillowi szansy na naprężenie swoich aktorskich mięśni. Biorąc pod uwagę, że w tym sezonie Geralt będzie współpracował z Ciri graną przez Freyę Allan, jest duża szansa, że to się zmieni. Świat Wiedźmina jest niebezpiecznym miejscem i jest prawdopodobne, że Geralt i Ciri będą ścierać się głowami w tym sezonie, jako że jego zadaniem jest opieka nad jego Dzieckiem Niespodzianką.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Potwierdzono, że Wiedźmin powróci w trzecim sezonie jako część "rosnącego uniwersum Wiedźmina" Netflixa, które obecnie obejmuje również drugi pełnometrażowy film anime oraz serial familijny osadzony w tym samym świecie. 

Więcej dowiesz się na https://spokeo.pl/

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *